ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

II NIEDZIELĘ ADWENTU

05.12.2021r.

Noszenie masek w kościele jest obowiązkowe!

Dzisiaj po Mszach Świętych o 8.00 i 9.30

zmiana tajemnic Różańca Świętego.

1.   Przeżywamy dzisiaj dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach Świętych zbierane będą dobrowolne ofiary na ten cel.

2. W środę, 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Roratach o godz. 17.00, dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają medaliki. W środę od godz. 9.00 odwiedzę chorych w ich domach.

3. Od piątku, 10 grudnia, rozpoczniemy Adwentowe Rekolekcje.

Na godz. 15.30 zapraszam wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Na godz. 17.00 zapraszam wszystkich parafian, szczególnie kandydatów do Bierzmowania. W sobotę dzień spowiedzi /od 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00/. Msze Św. odprawione będą o 8.30, 11.00, 15.30/Roraty dla dzieci/ i o 17.00. Taca zbierana w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego Rekolekcjonisty.

4. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożone ofiary na potrzeby kościoła. W najbliższą sobotę zapraszam do sprzątania po ostatniej Mszy Świętej

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!