ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

VI Niedzielę Wielkanocną

05.05.2024r.

Dzisiaj, od godz. 14.00, poświęcenie pól w Rudnie Górnym.

1. W środę, 8 maja, uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Odpust w parafii Żębocin.

2. We wtorek i czwartek na godz. 16.00 zapraszam na spotkania dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

3. Od piątku rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św., a w przyszłą niedzielę, 12 maja, przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Również w przyszłą niedzielę, od godz. 14.00, poświęcenie pól w Dobranowicach.

4. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarowane do niego kwiaty. Dziękuję rodzicom dzieci klas trzecich za pomoc przy sprzątaniu cmentarza.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!