ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

XXV Niedzielę Zwykłą

19.09.2021r.

Noszenie masek jest obowiązkowe w kościele

1. Składam serdeczne „ Bóg zapłać” wszystkim, którzy pomagali nam w przeżywaniu uroczystości odpustowej :  asyście przy procesji, strażakom, dzieciom sypiącym kwiaty i ich opiekunom, paniom z Koła  Gospodyń Wiejskich, młodzieży niosącej feretrony, czytającym i śpiewającym, ministrantom i wszystkim zgromadzonym na modlitwie.

2. Dzisiaj na Mszy Świętej o 11.30 poświęcenie przyborów szkolnych.

3. W pierwszą sobotę października odbędzie się kolejna diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych. Tym razem miejscem spotkania będzie Kielecka Katedra. Można zapisywać się na pielgrzymkę po Mszach Świętych.

4. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarowane do niego kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!