ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

I Niedzielę Adwentu

29.11.2020r.

Noszenie masek jest obowiązkowe w kościele i na cmentarzu

KS. BISKUP ORDYNARIUSZ UDZIELIŁ DYSPENSY OD UDZIAŁU WE MSZY ŚWIĘTEJ.

DYSPENSA OBOWIĄZUJE AŻ DO ODWOŁANIA.

W niedzielę 29 listopada

transmisja Mszy Świętej

o 8.00 i 11.30

/parafialny facebook/

W MSZY ŚWIĘTEJ w KOŚCIELE

MOŻE UCZESTNICZYĆ

15 OSÓB

1.   Rozpoczynamy kolejny Adwent, by przez modlitwę, postanowienia i dobre czyny przygotować się na przyjście Naszego Pana. Wzorem dla nas jest Maryja, którą będziemy wspominać na Roratach / w dni powszednie o godz.16.00 dla dzieci i o godz. 17.00 dla wszystkich/.  Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczną się 11 grudnia, w przyszły piątek. Będą transmitowane na parafialnym facebook'u.

Nie będzie dnia spowiedzi. Codziennie kościół będzie otwarty do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Codziennie w dni powszednie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi od godz. 15.00.

Ze względu na zmieniony sposób odprawiania Rorat, sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po Roratach o godz. 17.00.

2.   W dniu dzisiejszym święcone są opłatki, którymi dzielić się będziemy przy Wigilijnym stole.

3.    Można  nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

4.    W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 15.00.

5.   Za tydzień, po Mszach Świętych o 8.00 i 9.30 zmiana tajemnic Różańca Św.

6.   W przyszłą niedzielę, po Mszach Świętych, zbierane będą ofiary na rzecz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

7.   Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za złożone ofiary na potrzeby kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!