ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

XVI Niedzielę Zwykłą

18.07.2021r.

Noszenie masek jest obowiązkowe w kościele

DYSPENSA OD UDZIAŁU WE MSZY ŚWIĘTEJ

Z DNIEM 20 CZERWCA ZOSTAJE ODWOŁANA.

OD 20 CZERWCA

NIE BĘDZIE INTERNETOWYCH TRANSMISJI

MSZY ŚWIĘTYCH Z NASZEGO KOŚCIOŁA

Rozpoczynamy dzisiaj XXII Tydzień Św. Krzysztofa.

W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. W przyszłą niedzielę, 25 lipca, po każdej Mszy Św. święcić będziemy pojazdy, którymi się posługujemy. Przy poświęceniu zbierane będą dobrowolne ofiary, by pomóc w zakupie potrzebnych pojazdów dla polskich misjonarzy.

1.   W środę, 21 lipca, o godz. 19.30, spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam.

2.   W kancelarii parafialnej można otrzymać informacje o Pieszej Kieleckiej Pielgrzymce na Jasną Górę.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!