ogloszenia-parafialnejpg

II Niedzielę Adwentu

04.12.2022r.

Dzisiaj po Mszach Świętych o 8.00 i 9.30

zmiana tajemnic Różańca Świętego.

1.   Przeżywamy dzisiaj dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach Świętych zbierane będą dobrowolne ofiary na ten cel.

2. W środę od godz. 9.00 odwiedzę chorych w ich domach. Po Mszach Świętych można tych chorych zapisywać w zakrystii.

3. W czwartek, 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.  Na Mszy Św. o godz. 17.00, dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają medaliki.

4. Od piątku, 9 grudnia, rozpoczniemy Adwentowe Rekolekcje. Na godz. 15.30 zapraszam wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Na godz. 17.00 zapraszam wszystkich parafian. W sobotę dzień spowiedzi /od 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00/. Msze Św. odprawione będą o 8.30, 11.00, 15.30/Roraty dla dzieci/ i o 17.00. Na Mszy Świętej o 11.00 chorzy i starsi będą mogli przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych. Taca zbierana w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego Rekolekcjonisty.

5. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

6. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożone ofiary na potrzeby kościoła. W najbliższą sobotę zapraszam do sprzątania po ostatniej Mszy Świętej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!