ogloszenia-parafialnejpg

II Niedzielę Wielkanocną
Święto Miłosierdzia Bożego

11.04.2021r.

Noszenie masek jest obowiązkowe w kościele i na cmentarzu

KS. BISKUP ORDYNARIUSZ UDZIELIŁ DYSPENSY OD UDZIAŁU WE MSZY ŚWIĘTEJ.

DYSPENSA OBOWIĄZUJE AŻ DO ODWOŁANIA.

Transmisja Mszy Św.

/parafialny facebook/

11 kwietnia 2021r. /niedziela/

Msze Św. o 8.00 i 11.30

Przypominam, że w Mszach Świętych i wszystkich nabożeństwach w kościele nie może uczestniczyć więcej niż 10 osób. Pozostali wierni, z zachowaniem właściwego odstępu, mogą uczestniczyć przed kościołem

1.   Dzisiejszą Niedzielą Bożego Miłosierdzia rozpoczynamy 77 Tydzień Miłosierdzia. Obchodom tego tygodnia, będzie towarzyszyć hasło:

„ Jesteśmy wezwani do miłosierdzia”. Codziennie na Mszach Świętych prosić będziemy Boga o dar czynnej miłości wobec potrzebujących na ciele i na duszy. Dzisiaj po Mszach Świętych można do puszek złożyć dobrowolną ofiarę, by wspomóc działalność Caritas.

2. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożone na potrzeby kościoła ofiary.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!