ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

XVI Niedzielę zwykłą

21.07.2024r.

1. Dzisiaj na rozpoczęcie tygodnia Św. Krzysztofa poświęcone zostaną pojazdy. Przy poświęceniu można złożyć dobrowolną ofiarę, by pomóc przy zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy.

2. W środę, 24 lipca, kancelaria parafialna będzie nieczynna

3. 43 Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę zaprasza do wyruszenia na pielgrzymi szlak. Można przebyć całą trasę, ale istnieje też możliwość pielgrzymowania tylko na wybranych odcinkach. Zapisy ON-LINE potrwają do 4 sierpnia, a później będzie można się zapisać w sekretariacie grupy. Formularz zgłoszeniowy, regulamin i bliższe informacje są w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej: www.pielgrzymka.kielce.pl.

Pielgrzymce towarzyszy Grupa Duchowa. Pielgrzym Duchowy łączy się z wędrującymi do Matki Bożej Częstochowskiej przez codzienną modlitwę, w miarę możliwości udział w kościele we Mszy św. i przyjęcie Komunii św. czy uczestnictwo w Apelu Jasnogórskim. Cennym darem jest ofiarowanie cierpienia Panu Bogu w intencji pielgrzymów, dlatego chorzy i cierpiący są szczególnie zaproszeni do duchowego pielgrzymowania. Pątnicy będą pamiętać w codziennej modlitwie o duchowych Siostrach i Braciach. Będą modlić się również w intencjach zgłoszonych drogą e-mailową: intencje.kpp@gmail.com

4. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarowane do niego kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!