ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

27.09.2020r.

Noszenie masek jest obowiązkowe w kościele

OD 1 CZERWCA ODWOŁANA ZOSTAŁA DYSPENSA OD UDZIAŁU WIERNYCH W MSZACH ŚWIĘTYCH

1.   Od czwartku, 1 października, rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe.

Zapraszam Koła Żywego Różańca, dzieci, młodzież i wszystkich parafian. Szczególnie zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z ich rodzicami, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. W dni powszednie nabożeństwa różańcowe będą o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy Św. o 11.30. W czwartek, dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają Różańce.

2. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych o godz. 8.00 i 9.30 zmiana tajemnic Różańca Świętego.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusa połączone

będzie z nabożeństwem różańcowym.

4. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarowane do niego kwiaty. Dziękuję rodzicom

dzieci, które przystąpiły w tym roku do I Komunii Świętej, za złożoną na potrzeby kościoła ofiarę.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!