ogloszenia-parafialnejpg

31.05.2020r.

UWAGA!!!

BARDZO PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIĄ KOMUNIKATÓW NA STRONIE GŁÓWNEJ

Noszenie masek jest obowiązkowe w kościele

Od poniedziałku, rozpocznie się miesiąc czerwiec, poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie na Mszy Św. o 18.00 odmawiać będziemy litanię, a w niedziele nabożeństwo ku czci Serca Zbawiciela będzie po Mszy Św. o 11.30. W poniedziałek, 1 czerwca, Dzień Dziecka. Pamiętajmy o modlitwie w intencji najmłodszych.

OD 1 CZERWCA ODWOŁANA ZOSTAŁA DYSPENSA OD UDZIAŁU WIERNYCH W MSZACH ŚWIĘTYCH

1.   W poniedziałek, 1 czerwca, Święto NMP Matki Kościoła. Msza Święta odprawiona będzie o godz.18.00. W tym dniu rozpoczyna się liturgiczny okres zwykły w ciągu roku.

2.   W czwartek, 4 czerwca, Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – dzień modlitw w intencji uświęcenia wszystkich kapłanów.

3.   W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy ona czas spowiedzi wielkanocnej. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 8.00 i 9.30, zmiana tajemnic Różańca Świętego.

5. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarowane do niego kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!