ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

IV Niedzielę Wielkanocną

21.04.2024r.

Dzisiaj od godz. 14.00 poświęcenie pól w Dobranowicach.

Czwarta niedziela wielkanocna – 21 kwietnia 2024 r. – nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza jest przeżywana w Kościele katolickim jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W Kościele w Polsce rozpocznie ona Tydzień Modlitw o Powołania do szczególnej służby w Kościele.

1. We wtorek, 23 kwietnia, uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. Odpust w parafii Kościelec.

2. W przyszłą niedzielę, 28 kwietnia, o godz. 8.00 odprawiona będzie Msza Święta o błogosławieństwo w pracy dla mieszkańców Rudna Górnego, o godz. 9.30 dla mieszkańców Karwina, a o 11.30 dla mieszkańców Dobranowic. Będą to intencje z racji poświęcenia pól. W przyszłą niedzielę poświęcenie pól będzie w Karwinie. Rozpocznie się od godz. 14.00.

3. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarowane kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!