ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

V Niedzielę Wielkanocną

28.04.2024r.

Dzisiaj od godz. 14.00 poświęcenie pól w Karwinie.

1. Od środy rozpoczną się Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie odprawiane będą po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy Św. o 11.30.

2.  W piątek, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski. Msze Święte o godz. 8.00, suma o 11.30 i po południu w Karwinie  o godz 16.00. Na Sumie polecać będziemy Bogu służbę strażaków z Dobranowic i Rudna Górnego, a o godz. 16.00 strażaków z Karwina. 3 maja to dzień odpustu w Karwinie i w parafii Klimontów. 3 maja od godz. 14.00 poświęcenie pól w Rudnie Dolnym. W piątek nie będzie obowiązywał   post.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Po nabożeństwie majowym indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Po Mszy Św. o 18.00 spotkanie Stowarzyszenia Rodzina Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź przed Mszami Świętymi o 8.00 i 11.30.

4. W przyszłą niedzielę, 5 maja, po Mszach Świętych o 8.00 i 9.30 zmiana tajemnic Różańca Świętego. A od godz. 14.00, poświęcenie pól w Rudnie Górnym.

5. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożone ofiary na potrzeby kościoła. W sobotę, 4 maja, od godz. 9.00 zapraszam rodziców dzieci klas III do pomocy przy sprzątaniu cmentarza.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!