ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

21.10.2018r.

Tydzień Misyjny, obchodzony w dniach 21-27 października br. pod hasłem „Pełni Ducha i posłani”,  przypomina nam, że każdy, kto pragnie żyć według wskazań Ewangelii, chce również dzielić się swoją wiarą z innymi.

1.   W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Za tydzień również obchodzić będziemy 10 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jego wezwaniem będą słowa:„ Pakistan – przerwać milczenie”. Po Mszach Świętych zbierane będą do puszek dobrowolne ofiary, by pomóc prześladowanym chrześcijanom w Pakistanie.

2.   Za tydzień, z soboty na niedzielę, zmiana czasu.

3.   W zakrystii przyjmowane są wypominki.

4.   Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarowane do niego kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!