ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na

III Niedzielę Wielkanocną

14.04.2024r.

W dniach od 14 - 20.04. 2024 roku przeżywamy XVI Tydzień Biblijny, którego hasłem są słowa: „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Podobnie jak w latach ubiegłych wydarzenie to ma na celu pomóc w lepszym poznaniu i zrozumieniu Pisma Świętego.

1. W przyszłą niedzielę, 21 kwietnia, od godz. 14.00 poświęcenie pól w Dobranowicach. Msza Święta o błogosławieństwo w pracy dla mieszkańców Dobranowic odprawiona będzie w niedzielę, 28.04.2024r. o godz. 11.30.

2. Przyszła niedziela będzie IV Niedzielą Wielkanocną zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpocznie ona Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele.

3. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożone ofiary.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!