ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

17.03.2019r.

Tradycyjnie już II Niedziela Wielkiego Postu, jest obchodzona w Polsce jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami - w tym roku pod hasłem: „Misjonarze mocą Ducha”. Przed kościołem, po Mszy Świętej, do puszek można złożyć dobrowolną ofiarę, by wspomóc posługę i pracę misjonarzy.

1.   We wtorek, 19 marca, uroczystość ku czci Św. Józefa. Po Mszy Św. o 18.00 nabożeństwo ku czci Św. Józefa. Na Mszę Św. o 18.00 zapraszam

wszystkich solenizantów i ich rodziny.

2. W piątek o godz. 15.00, w zakrystii, przymiarka strojów dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Św.

3. W zakrystii można nabyć wielkanocne baranki. Minimalna ofiara składana przy ich zakupie to 5zł. Złożone ofiary przeznaczone będą przez Caritas

na wakacyjny wyjazd dzieci z ubogich rodzin.

4. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za złożone ofiary.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!