ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu

09.12.2018r.

1.   Przeżywamy dzisiaj dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach Świętych zbierane będą dobrowolne ofiary na ten cel.

2.    We wtorek, 11 grudnia, spowiedź adwentowa w parafii Klimontów. W naszym kościele roraty o godz. 18.00.

3.   Od piątku, 14 grudnia, rozpoczniemy Adwentowe Rekolekcje. Na godz. 10.00 zapraszam szczególnie starszych i chorych, by mogli przyjąć

Sakrament Namaszczenia Chorych. Proszę o pomoc rodziny chorych, sąsiadów. Od godz. 11.00 odwiedzimy w domach tych chorych, którzy

nie będą mogli przybyć do kościoła. Proszę o zgłoszenia w zakrystii.

W sobotę dzień spowiedzi. Zakończenie rekolekcji w niedzielę. Taca zbierana w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego rekolekcjonisty ks. Prof. Zbigniewa Trzaskowskiego.

4.   W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W najbliższą sobotę zapraszam do sprzątania po ostatniej Mszy Świętej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!