ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu

15.12.2019r.

1.   W imieniu wszystkich parafian i swoim, składam serdeczne podziękowanie naszemu Ks. Rekolekcjoniście, ks. Profesorowi Zbigniewowi Trzaskowskiemu. Niech dobry Bóg wspiera Księdza w posłudze, w pracy i życiu. Za wszystko „ Bóg zapłać”.

2.   W tym tygodniu przypadają adwentowe spowiedzi w Kościelcu, Koniuszy, Proszowicach i Nowym Brzesku. W związku z tym w poniedziałek,wtorek i środę Roraty odprawione będą o 18.00. Kancelaria parafialna w poniedziałek i środę będzie nieczynna.

3.   Od poniedziałku, 16 grudnia, przeżywanie Adwentu Bliższego połączymy z Nowenną do Dzieciątka Jezus.

4.   W zakrystii można jeszcze nabyć świece na wigilijny stół.

5.   Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, oraz za złożoną na kościół ofiarę.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!