ogloszenia-parafialnejpg

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość

Trójcy Przenajświętszej

16.06.2019r.

1.   W środę, 19 czerwca, zakończenie roku szkolnego. Msza Święta w Karwinie odprawiona będzie o godz. 9.00, a w Dobranowicach o godz. 10.00.

Spowiedź będzie we wtorek od godz. 16.30 do 18.00.

2. W czwartek  Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte w tym dniu odprawione będą o 7.00, 8.30/Karwin/ i o 10.00. Po Mszy Świętej o 10.00

wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Trasa procesji tak jak w poprzednich latach.

Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy. Do pomocy przy procesji zapraszam asystę do obrazów, dzieci do sypania kwiatków, dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, Koła Różańcowe, Strażaków z Dobranowic, Karwina i Rudna Górnego, ministrantów. Do oddania czci Bogu ukrytemu pod postacią chleba zapraszam wszystkich parafian. Przez tydzień po Bożym Ciele Oktawa tej uroczystości. W dni powszednie po Mszy Św. o 18.00 procesje z Najświętszym Sakramentem, a w niedzielę po Mszy Św. o 11.30.

We wtorek zapraszam do pomocy wszystkich strażaków.

3. W niedzielę, 30 czerwca, o godz.17.00, ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. W tym dniu nie będzie Mszy Św.

o 11.30.

4. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarowane do niego kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!